fbpx

Sorumluluk Reddi!

 

Profesyonel Pitbull Eğitimi hiç bir köpek sahibine pitbullarını saldırganlık, yaralama ve kasten öldürme amaçlı eğitme şeklinde köpek eğitmeye yönelik yazılmamıştır. E-kitap setinin içeriği tamamen köpek eğitimi konularını ele alır ve set içerisinde köpek sahiplerinin dahil köpeklerine şiddet yapmamalarını üstüne basarak anlatmaktadır.

Seti satın aldıktan sonra köpeği ile herhangi bir olaya karışan köpek sahibinin hiç bir sorumluluğu hasan çevik’e yani profesyonel pitbull eğitimi setini yazarına ait değildir. Sette öğretilen Bodyguard eğitimi tamamen köpek eğitiminin bir dalı olan Alan koruma ve Sahip korumaya dayanmaktadır. İnternette ve köpek eğitim kurumlarında bu eğitim aktif olarak verilmektedir. 

Seti satan alan kişi sorumluluk reddini kabul eder, kendisi köpeğinin tüm sorumluluklarını üstlenir ve hiç bir şekilde profesyonel pitbull eğitimi oluşabilecek herhangi olaydan sorumlu değildir. Odaklıpazar firmasıda bu sorumluluk reddine tabidir ve herhangi durumla karşılaşımasında köpek sahibi hiç bir suçlama veya atıfta bulunamaz.

Saygılarımla…

Hasan Çevik

Profesyonel Pitbull Eğitimi Yazarı!