fbpx

Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu kitap “Profesyonel Pitbull Eğitimi” hakkında bilgiler vermektedir.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar “Profesyonel Pitbull Eğitimi, ve “www.profesyonelpitbullegitimi.com” sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. “Profesyonel Pitbull Eğitimi” E-Kitap seti Hasan Çevik tarafından derlenmiş olup hiçbir sayfası ya da bölümü ücretsiz olarak başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır.

Bu site, “Profesyonel Pitbull Eğitimi” E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez!

Profesyonel Pitbull Eğitimi Kitabı 57 TL (Türk Lirası) karşılığında “www.websimurg.com” sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %18 KDV ödenmektedir.

Bu site,”Profesyonel Pitbull Eğitimi” E-Kitap seti herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan “Profesyonel Pitbull Eğitimi” E-Kitabını alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

“Profesyonel Pitbull Eğitimi” E-Kitap seti basılı yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar telefon veya tablet ortamında okunabilir.

“Profesyonel Pitbull Eğitimi” E-Kitap seti elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve “Profesyonel Pitbull Eğitimi” E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.

Profesyonel Pitbull Eğitimi

HASAN ÇEVİK